Ogłoszenia – 24 listopada 2013

1. Dziś uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne Akcji Katolickiej. Bardzo dziękujemy członkom za wszystkie działania dla dobra naszej wspólnoty. Niech pan Bóg błogosławi.!

2. W poniedziałek po wieczornej mszy świętej możliwość modlitwy wstawienniczej.

3. W poniedziałek o g. 19.00 w naszej auli bł. Jana Pawła II bardzo ciekawy film „Cristiada”. Główny temat: walka z Kościołem w Meksyku w latach dwudziestych ubiegłego wieku. Bardzo serdecznie zapraszamy.

4. W środę nowenna do Matki Bożej o g. 17.30, a potem msza święta w intencji złożonych próśb i podziękowań. Po wieczornej Eucharystii spotkanie Odnowy w Duchu Świętym.

5. W czwartek adoracja w ciszy od g. 15.00, o g. 17.30 – nowenna do naszych Błogosławionych: Natalii i ks. Mariana.

6. W czwartek po wieczornej Eucharystii nauka przed Chrztem Świętym.

7. W piątek po wieczornej mszy świętej spotkanie Rady Duszpasterskiej. Serdecznie zapraszamy.

8. W sobotę – 30 listopada sesja naukowa poświęcona ks. Abp Jerzemu Strobie (Muzeum Archidiecezjalne). Szczegóły na plakacie.

9. W gablocie ogłoszeń daty i miejsca Akademickich Rekolekcji Adwentowych.

10. Bardzo zachęcamy Parafian na pielgrzymki do Rzymu na kanonizację bł. Jana Pawła II. Organizatorem jest nasza Archidiecezja. Są trzy wersje: lotnicza – 5 dniowa, autokarowa – 6 – dniowa i autokarowa – 8 dniowa. Szczegóły w gablocie ogłoszeń i w Internecie: www.archpoznan.pl. Zgłoszenia w Kurii Metropolitalnej u ks. Kanclerza: 61/851-28-00 lub 601 772-833.

11. Zachęcamy do nabycia „Przewodnika Katolickiego”. W tym numerze dodatek na zakończanie Roku Wiary z bardzo ciekawym zdjęciem dwóch modlących się papieży: Franciszka i Benedykta XVI.

12. Tydzień temu zbiórka na inwestycje parafialne wyniosła 2.020 zł. Na konto parafialne wpłynęło 4.250 zł. „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom.

13. Dziś zbiórka do puszek na pomoc narodowi filipińskiemu, który nawiedził tajfun. Papież Franciszek i nasz Arcypasterz bardzo wzywają nas do okazania serca.

14. Za tydzień I niedziela adwentu. Już dziś zachęcamy do obecności na roratach w adwencie: roraty rano o g. 6.30 dla młodzieży i dorosłych o g. 18.00 dla dzieci.

 

 

 

Zmarli nasi Parafianie: + Stanisław Nowicki lat 71 z ul. Śniadeckich, + Barbara Mieloch lat 57 z ul. Małeckiego, + Halina Kandulska lat 90 z ul. Kossaka. + Zdzisław Kornobis lat 56 z ul. Grunwaldzkiej. Wieczny odpoczynek…

 

 

Ogłoszone przez