Ogłoszenia – 9 marca 2014

1. Dziś I Niedziela Wielkiego Postu, GORZKIE ŻALE o g. 15.40. Wcześniej o g. 15.00 msza święta bez kazania. Kazania Pasyjne wygłosi Rektor naszego Seminarium Duchownego – ks. Paweł Wygralak.

2. Już wpływa danina diecezjalna. Bardzo dziękuję Tym, którzy już ją złożyli. Wynosi ona 1.60 zł od osoby. Kto może złożyć więcej będzie to za tych, którzy tego nie uczynią. Z tyłu kościoła są wyłożone stosowne koperty.

3. W poniedziałek po wieczornej Eucharystii możliwość modlitwy wstawienniczej.

4. W poniedziałek o g. 19.00 Krąg Biblijny – prowadzi ks. Prof. Janusz Nawrot – zapraszamy!

5. We wtorek spotkanie przed Bierzmowaniem klas drugich gimnazjum: g. 18.00 – msza święta, a po niej spotkanie w grupach.

6. W środę o g. 17.30 Nowenna do Matki Bożej i msza św. w intencji złożonych próśb i podziękowań po wieczornej mszy świętej spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu Świętym.

7. W środę po mszy św. o g. 18.00 Zespół Caritas zaprasza na godzinną adorację przygotowującą do kanonizacji bł. Jana Pawła II.

8. W czwartek od g. 15.00 – adoracja w ciszy, a o g. 17.30 nowenna do naszych Bł: Natalii i ks. Mariana (dolny kościół). Tego dnia przypada I rocznica wyboru papieża Franciszka.

9. W czwartek – 13 marca będziemy gościć o. Józefa Witko – franciszkanina. Msza święta o uwolnienie i uzdrowienie rozpocznie się o g. 19.00, potem adoracja i modlitwa z nałożeniem rąk.

10. W piątek DROGA KRZYŻOWA: dla dzieci o g. 17.00, a dla młodzieży i dorosłych po mszy świętej wieczornej (poprowadzi Akcja Katolicka).

11. W piątek o g. 18.00 msza święta o uwolnienie i uzdrowienie, a po drodze krzyżowej adoracja z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie.

12. Przewodnik Katolicki: a w nim płyta „Droga Krzyżowa z Janem Pawłem II” – czyta Jerzy Zelnik, a również głos psychologa: Jak pozbyć się agresji u dzieci.

13. Zbiórka do puszek na inwestycje Caritas Archidiecezjalną wyniosła w Środe Popielcową 1110 zł. „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom!

14. Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło pomocy „Ad Gentes” – wspieramy misjonarzy.

15. Koło Emerytów i Rencistów „Solidarność” UAM organizuje wyjazd do Krynicy Zdrój od 8 do 19 sierpnia (koszt 800 zł). Szczegóły w zakrystii.

16. Redakcja naszego „Michaela” w porozumieniu z ks. Wojciechem Prostakiem – kapelanem więzienia w Rawiczu organizuje zbiórkę różańcy, które będą przekazane więźniom. Różańce można przynosić do zakrystii lub do biura parafialnego.

 

 

Zmarli nasi Parafianie: + Krystyna Świderska – lat 92, z ul. Grunwaldzkiej. + Bronisław Michalski -lat 71 z ul. Gąsiorowskich. Wieczny odpoczynek…

 

Ogłoszone przez