Ogłoszenia Parafialne: 3 marca 2013r. – III Niedziela Wielkiego Postu

 

1. Gorzkie Żale dziś o g. 15.30. O g. 15.00 msza święta bez kazania.

2. Od poniedziałku do środy młodzież z Zespołu Szkół Handlowych przeżywać będzie swoje rekolekcje. Otoczmy ich naszą modlitwą.

3. W poniedziałek spotkanie klas I gimnazjum przed Bierzmowaniem: g. 18.00 – msza święta, potem spotkanie na sali.

4. W poniedziałek po mszy św. wieczornej możliwość modlitwy wstawienniczej.

5. W środę o g.17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i msza święta w intencji złożonych próśb i podziękowań. A po wieczornej Eucharystii Grupa Odnowy w Duchu Świętym zaprasza na spotkanie.

6. W czwartek od g.15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i o g.17.30 nowenna do błogosławionych: Natalii i ks. Mariana.

7. W piątek DROGA KRZYŻOWA dla dzieci o g.17.00, a dla młodzieży i dorosłych po mszy

świętej wieczornej (g. 18.30 – poprowadzi ją Akcja Katolicka). Po zakończonej drodze krzyżowej adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą o uwolnienie i uzdrowienie. Koronka do Miłosierdzia B. o g. 17.30.

8. Dziś zbiórka do puszek na misje – na dzieło pomocy „Ad Gentes”.

9. Bardzo jestem wdzięczny za złożoną już daninę diecezjalną. Dziękuję za zrozumienie i ofiarność. Kto jeszcze tego nie uczynił proszę o zabranie kopert (są wyłożone z tyłu kościoła).

10. Na ogrzewanie i inwestycje parafialne zebraliśmy tydzień temu 1.500 zł. Bardzo dziękuję jednej Rodzinie, która złożyła dużą ofiarę na potrzeby parafii. Bardzo dziękuję za ofiary przesłane na konto. „Bóg zapłać” wszystkim Ofiarodawcom. Niech Bóg wynagrodzi!

11. Do kosza przy ołtarzu można składać żywność dla najbardziej potrzebujących naszych Parafian ( konserwy, obkład i produkty trwałe).

12. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii wygłosi Rektor Seminarium Duchownego – ks. Paweł Wygralak. Rozpoczną się one w V niedzielę Wielkiego Postu -17 marca.

13. W najbliższą sobotę – 9 marca, po wieczornej Eucharystii w naszym kościele będzie wystawione Misterium Męki Pańskiej. I Parafian i Gości serdecznie zapraszamy!

 

Zmarli nasi Parafianie: + Tadeusz Andrzejczak z ul. Małeckiego – lat 58, + Leszek Górny z ul. Bukowskiej – lat 53

Wieczny odpoczynek…

 

 

Ogłoszone przez