Ogłoszenia Parafialne 5 maja 2013r. VI Niedziela Wielkanocna

 

 

1. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek święto Apostołów Filipa i Jakuba a w środę uroczystość św. Stanisława Biskupa i Męczennika – Głównego Patrona Polski.

2. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach majowych: w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w soboty i niedziele o godz. 17.30. W każdą sobotę maja zapraszamy na Apel Maryjny przy grocie o godz. 21.00.

3. W poniedziałek, wtorek i środę po nabożeństwie majowym odbędzie się procesja błagalna o dobre urodzaje i za kraje głodujące do Krzyża w przedsionku kościoła.

4. W poniedziałek po nabożeństwie majowym możliwość modlitwy wstawienniczej w kościele oraz spotkanie przed Bierzmowaniem dla klas I gimnazjum w salkach.

5. W środę o g.17.30 zapraszamy na nowennę a potem msza święta w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej. Po nabożeństwie majowym odbędzie się spotkanie modlitewne Odnowy w Duchu św. w salkach.

6. Przypominamy o spotkaniu dla rodziców dzieci obchodzących I rocznicę Komunii Św., które odbędzie się w środę 8 maja po nabożeństwie majowym.

7. W czwartek od g.15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O g. 17.30 będzie nowenna do błogosławionych: Natalii i ks. Mariana. Okazja do spowiedzi świętej od. g. 17.30.

8. W piątek 10 maja Ks. Proboszcz odwiedzi swoich chorych od g.9.00.

9. Również w piątek po wieczornej Eucharystii i nabożeństwie majowym modlitwa o uwolnienie i uzdrowienie.

10. W dniach 14 i 15 maja gościć będziemy w naszej parafii figurę św. Michała Archanioła z Gargano we Włoszech. Szczegółowy plan nawiedzenia figury podamy w przyszłą niedzielę.

11. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przy wyjściu z kościoła będzie można złożyć ofiarę do puszek na inwestycje parafialne.

12. Wraz z parafią Objawienia Pańskiego na poznańskiej Ławicy organizujemy pielgrzymkę do Lwowa i na Podole w dniach 1-7 lipca 2013 roku. Cena 1490 zł. Szczegółowy plan do odbioru w zakrystii. Zapisy w zakrystii lub w biurze parafialnym.

 

 

 

Zmarł nasz parafianin: + Jan Skrzypczak z ul. Grunwaldzkiej. Wieczny odpoczynek…

 

 

 

 

Ogłoszone przez