Ogłoszenia Parafialne XX Niedziela Zwykła 18 sierpnia 2013

1. Dziś zbiórka do puszek na parafialne inwestycje. Ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. Za tydzień w niedzielę w Środzie Wlkp. odbędą się dożynki wojewódzko – archidiecezjalne. Na dożynki z naszego dekanatu uda się jeden autobus. Wyjazd autobusu z kościoła NSJ przy ul. Kościelnej o godz. 11.00. Szczegółowe informacje i zapisy w zakrystii. Jednocześnie już teraz informujemy, że nasza parafia w tym roku będzie gospodarzem Święta Plonów miasta Poznania w sobotę 31 sierpnia. Szczegóły podamy za tydzień w niedzielę.

3. W środę – nowenna do Matki Bożej o g. 17.30, a potem msza święta w intencji złożonych próśb i podziękowań. Po mszy w przedsionku kościoła będzie można złożyć ofiary na potrzeby Radia Maryja a następnie Koło Przyjaciół Radia Maryja zaprasza na spotkanie do Sali św. Franciszka.

4. W czwartek adoracja w ciszy od godz. 15.00 a następnie nowenna do naszych błogosławionych o godz. 17.30. Po wieczornej mszy Akcja Katolicka zaprasza na spotkanie do biblioteki parafialnej na temat: Ewangeliczne motywacje politycznych zaangażowań chrześcijan.

5. W piątek zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.

6. W sobotę w liturgii Kościoła obchodzimy święto św. Bartłomieja Apostoła.

7. Za tydzień w sobotę po wieczornej mszy i w niedzielę po wszystkich mszach przedstawiciele Społecznego Komitetu Odbudowy Pomnika Wdzięczności w Poznaniu rozprowadzać będą, poświęcone przez ks. arcybiskupa miniaturki figury Chrystusa, jako cegiełki na odbudowę pomnika. Ofiara za figurkę to 10 zł.

8. Polecamy „Przewodnik Katolicki”, a w nim: o posłudze księży egzorcystów i wiele innych ciekawych artykułów.

9. Przypominamy, że w czwartek – 29 sierpnia udamy się z parafialną pielgrzymką do kościołów naszej archidiecezji, którym patronuje św. Michał Archanioł. Proponujemy trasę: Błociszewo, Chwałkowo Kościelne, Dolsk, Czacz i Domachowo. W Chwałkowie będzie nas przyjmował niedawny kapelan – Ks. Marian Kasperek. Zapisy w zakrystii i w biurze parafialnym.

 

Ogłoszone przez