Pielgrzynka do Lwowa i na Podole

PROGRAM PIELGRZYMKI DO LWOWA I NA PODOLE

W DNIACH 1-7 lipca 2013r.

 

DZIEŃ I Wyjazd z Poznania o godz. 4.00 Po drodze zwiedzanie Sandomierza – zamek, Katedra, rynek, ratusz, brama Opatowska, zespół klasztorny Dominikanów, Msza Św. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ II Śniadanie o godz. 7.00. Wyjazd do Lwowa: Wysoki Zamek, Cmentarz Łyczakowski i Cmentarz Orląt Lwowskich, Msza Św., Stare Miasto kościół dominikanów, kaplica Boimów, katedra łacińska, plac Mickiewicza, opera, katedra greckokatolicka, cerkiew Preobrażeńska, katedra ormiańska. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ III Wyjazd do Kamieńca Podolskiego. Po drodze Olesko (zamek i miejsce urodzenia króla Jana III Sobieskiego), Podhorce (zamek Koniecpolskich, Rzewuskich i Sanguszków) i Złoczów (Pałac Wielki i Chiński w kompleksie zamkowym Jana III Sobieskiego), Skała Podolska – zamek Lanckorońskich. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ IV Śniadanie. Zwiedzanie miasta – słynna twierdza kamieniecka, stare miasto, katedra. Msza Św. w polskiej parafii x. Jerzego Molewskiego. Zwiedzanie fortecy w Chocimiu oraz Okopów Św. Trójcy. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ V Śniadanie i wyjazd do Lwowa. Po drodze: Zbaraż – zamek, kościół oo. bernardynów. Krzemieniec – liceum, Msza Św. w kościele parafialnym Juliusza Słowackiego, grób Salomei Słowackiej, dworek Januszewskich. Poczajów – klasztor Ławra Poczajowska. Obiadokolacja i nocleg we Lwowie.

DZIEŃ VI Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Lwowa wg w/w programu, Msza Św. w katedrze łacińskiej. Wyjazd do Przemyśla. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ VII Śniadanie. Zwiedzanie Zamku w Łańcucie. Msza Św. w Sanktuarium MB w Leżajsku. Przejazd do Poznania. Zakończenie pielgrzymki w późnych godzinach wieczornych.

 

Koszt pielgrzymki: 1490 zł

 

Świadczenia: przejazd autokarem ( klimatyzacja, barek, video, toaleta), opieka pilota, usługi polskojęzycznego przewodnika na Ukrainie, ubezpieczenie NW i KL, wyżywienie wypisane w programie, noclegi w hotelach **/***

 

Na bilety wstępu i lokalnych przewodników należy dodatkowo przeznaczyć ok. 30 USD

Do 11 maja wpłacamy u ks. Proboszcza zaliczkę w wysokości 500 zł.

 

 

* ŻYCZYMY PRZYJEMNEJ PODRÓŻY I NIEZAPOMNIANYCH PRZEŻYĆ !!! *